Wysyłka i Formy Płatności

Spis Treści

Informacje Ogólne

Przykładamy szczególną uwagę do wysyłki, gdyż oferowane przez nasz sklep usługi są delikatne, dlatego dbamy o opakowanie produktu oraz firmę, którą nadajemy przesyłkę do Państwa.

Bezpieczna Wysyłka za 14 zł

Nasz sklep internetowy korzysta z usług firm kurierskich takich jak InPost, Poczta Polska, DPD, DHL. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas pandemii. NaturalMarket.eu korzysta z bezpiecznej przesyłki i odbioru przez InPost. Będziemy informować Państwo w przypadku ekspansji naszego sklepu internetowego na rynki zagraniczne. 

Darmowa Dostawa

Oferujemy bezpłatną wysyłkę krajową przy zamówieniach powyżej 200 zł. Możesz sprawdzić, czy Twoje zamówienie się kwalifikuje, korzystając z kalkulatora opłat za wysyłkę w koszyku. Bezpłatny czas dostawy przesyłki potrwa od 3 do 7 dni roboczych i będzie obejmował śledzenie przesyłki oraz jej ubezpieczenie.

Międzynarodowa Wysyłka

Obecnie nasz sklep internetowy oferuje wysyłkę na terenie terenie całego kraju to jest Rzeczpospolitej Polskiej.

Przewidujemy jednak możliwość zamówień za granicę poprzez kontakt pod adresem email: www@naturalmarket.eu lub na Facebooku www.facebook.com/naturalmarketeu

Metody Płatności

Oferujemy wiele możliwości płatności od tradycyjnego przelewu, płatności mobilne jak Apple Pay, Google Pay, Blik po płatność później, nawet do 30 dni. Szczegóły późniejszej płatności są zawarte na stronie PayU.pl.

GÓRA

Search naturalmarket.eu

Login

Create an account

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu usprawnienia korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta i do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Zaloguj się przez Społeczności

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Poznaj aktualne promocje!
Nowość: Świece Proste Kids!

Zamów już dziś nasze produkty w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do końca marca. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączamy gratisowe niespodzianki!