Jak kupować?

Pierwsze kroki w NaturalMarket.eu

Aby dokonać zakupów przejdź do zakładki Sklep znajdującej się w górnym zielonym pasku – menu. Wybierz, który produkt Ciebie interesuje, przejdź do niego. Następnie wybierz opcje szczegółowe, ilość i kliknij kup teraz. W następnych krokach zarejestruj się lub zaloguj i przejdź do płatności. Oferujemy wiele możliwości dokonania płatności, a szczegóły na ich temat znajdziesz w zakładce  Wysyłka i Formy Płatności

Po dokonaniu płatności otrzymasz powiadomienie e-mail, a także w zakładce Moje Konto > Zamówienia znajduje się informacja o zakupionych przez Ciebie produktach w naszym sklepie. W tej zakładce również znajduje się więcej informacji, które możesz w dowolnym momencie po zalogowaniu edytować i zmieniać takie jak np. adres dostawy, dane do faktury itd.

Najczęściej zadawane pytania znajdują się w naszych Pytaniach i Odpowiedziach. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, skontaktuj się z nami, wypełniając ten formularz lub dzwoniąc do naszego zespołu obsługi klienta pod numerami poniżej.

Obsługa Klienta

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Phone +48 509 433 394
Email: www@naturalmarket.eu

Adres

NaturalMarket.eu

Dworcowa 6, Małomice,
67-320, Lubuskie

GÓRA

Search naturalmarket.eu

Login

Create an account

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu usprawnienia korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta i do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Zaloguj się przez Społeczności

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Poznaj promocje noworoczne!
Wkrótce nowości!

Zamów już dziś nasze produkty w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do końca stycznia. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączamy gratisowe niespodzianki!