zabieg świecowania uszu
naturalmarket-eu-swiecowanie-uszu-sklep-internetowy-konchy-swiece-do-swiecowania-uszu
01 02
NOWE

Świece

Do produkcji naszych konch i świec używamy tylko i wyłącznie krajowej, naturalnej 100% bawełny najwyższej jakości. Używamy także tylko polskiego, najczystszego wosku, bez jakichkolwiek dodatków.
02 02
NOWE

Konchy

Koncha woskowa jest to podobnie rurka ale w kształcie lejka wykonana także z tkaniny bawełnianej nasączonej woskiem pszczelim.
OBSERWUJ NAS

Jak wykonać zabieg świecowania uszu?

Konchowanie uszu (także świecowanie) – niekonwencjonalna praktyka medyczna polegająca na zapalaniu rurki z materiału nasączonego woskiem, nazywanej świecą, i umieszczaniu jej w przewodzie słuchowym.

NaturalMarket.eu

Naturalna Wiedza

Przeczytaj artykuły na naszej stronie dotyczące produktów oraz wykonywanych z nimi zabiegów.

    Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których składniki mają zdolność rozpuszczania bądź zmiękczania woskowiny, przy czym nie wszyscy zdają […]

Świecowanie lub konchowanie uszu to znany od pokoleń zabieg medycyny naturalnej, zabieg świecowania uszu, który oczyszcza uszy z zalegającej w […]

Świecowanie uszu to zabieg wyjątkowo skuteczny, bezpieczny i przyjemy, ale zanim do niego przystąpisz zapoznaj się z kilkoma często zadawanymi […]

Dla Salonów Kosmetycznych

Dla salonów kosmetycznych, które chciałyby współpracować z naszą marką lub wdrożyć do swojej oferty zabiegi świecowania uszu przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Search naturalmarket.eu

Login

Create an account

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu usprawnienia korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta i do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Zaloguj się przez Społeczności

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)